Atlas Proje müşterilerinin talep ve beklentiler doğrultusunda, zaman ve maliyet hesapları yaparak, müşterilerine en uygun taşımacılık alternatiflerini sunar.

Farklı servisler bir araya getirilerek TIR & uçak, uçak & gemi, gemi & uçak, TIR & demiryolu & gemi gibi taşımacılık hizmetleri verir. Avrupa ülkeleri, Türkmenistan, Moldovya, Bulgaristan ve Romanya üzerinden Amerika ve Kanada için TIR & uçak kombine taşımacılık hizmeti veren Atlas Proje, karayollarından limanlara, limanlardan karayollarına geçişler de sağlar.

Atlas Proje müşterilerinin talep ve beklentiler doğrultusunda, zaman ve maliyet hesapları yaparak, müşterilerine en uygun taşımacılık alternatiflerini sunar.

Farklı servisler bir araya getirilerek TIR & uçak, uçak & gemi, gemi & uçak, TIR & demiryolu & gemi gibi taşımacılık hizmetleri verir. Avrupa ülkeleri, Türkmenistan, Moldovya, Bulgaristan ve Romanya üzerinden Amerika ve Kanada için TIR & uçak kombine taşımacılık hizmeti veren Atlas Proje, karayollarından limanlara, limanlardan karayollarına geçişler de sağlar.

Atlas uluslararası Nakliyat Proje Taşımacılığı olarak dünyanın önde gelen acenteleriyle yapılan anlaşmalar doğrultusunda, ithalat ve ihracatta sorunsuz, hızlı ve güvenli karayolu taşımacılığını gerçekleştirir. Almanya, Hollanda, İskandinavya, İtalya, İngiltere, Avusturya, Fransa, Yunanistan ve Polonya başta olmak üzere tüm Avrupa, Asya hattında ve tüm Ortadoğu hattında hizmet veren Atlas Proje, haftalık direkt ve aktarmalı seferlerle, yüklerinizi dilediğiniz yerden alıyor ve dilediğiniz adrese ulaştırır.

 

Halen devam etmekte olan Orta doğu Proje taşımalarında müşterilerimizin tüm sorumluluğunu üzerimize alarak en uygun maliyetlerde ve kalitede hizmet veren Atlas Proje Taşımacılığı kuruluş itibari ile de proje taşımalarınızda firmanızın nakliyecisi misyonu ile çalışmalarına devam edecektir.

Türkiye’den İsrail, Kanada ve Amerika’ya direkt, ayrıca Barcelona üzerinden tüm dünyaya ağırlıklı olarak İspanya, İtalya ve Amerika olmak üzere tüm dünyadan Türkiye’ye güçlü tedarik zincirimiz ile liman ve kapı teslimi, FCL ve LCL taşımacılığın yanı sıra TIR + gemi, uçak + gemi veya tren + gemi ile alternatif taşıma hizmetleri sunulmaktadır.

Balkanlar, Orta Avrupa ve Ortadoğu (Suriye, İran, Irak)’ya/ dan demiryolu taşımacılığını gerçekleştiren Atlas Proje, önceden belirlenmiş taşıma sürelerine uygun olarak, ürünlerinizi dilediğiniz yerden alıyor ve yine dilediğiniz adrese teslim ediyor. Güvenli olması, ağır yük taşımacılığına uygunluğu, sabit transit süresi ve hava koşullarından etkilenmemesi nedenleriyle tercih edilen demiryolu taşımacılığı kapsamında Atlas Proje, proje yüklerinin taşınması, ürünlerin tüm gümrük taşıma ve elleçleme işlemlerinin tamamlanmış halde sunulduğu fuar taşımacılığı ve AĞIR YUK taşımacılığının yanı sıra, gümrükleme ve lojistik hizmetler danışmanlığını da gerçekleştirir.

Gemi kiralama ve brokerlik alanında deneyimli kadrosuyla dünya çapında en iyi hizmeti verme gayretindedir. Yakın temasta olduğumuz müşteri ailemiz içinde bulunan tanınmış Türk ve yabancı firmalara, sözleşmeli veya seferlik taşıma bazında Karadeniz, Akdeniz, Rusya ve Kontinant limanları başta olmak üzere tüm dünya limanlarında açık ve dökme yük için gemi bağlantıları gerçekleştirmekteyiz. Cezayir, Libya, Tunus başta olmak üzere birçok ortadoğu ülkelerine yüklemeleri devam eden müşterilerimiz için açık yük seferlerimiz devam etmektedir. Firmaların part kargo yüklerini birleştirerek istedikleri ülkelere gemi kiralayıp daha cazip navlunlarda yüklemelerinizi ATLASPROJE olarak güvenle taşımaktayız.

Gabari Dışı Yük Taşımacılığı

Konteyner ve Normal Tır standartlarında sevkiyatı mümkün olmayan her türlü kargonun, karayolu ve denizyoluyla özel ekipman gerektiren sevkiyatı için Low-Bed treyler , Flatrack / Opentop konteyner ve gemi kiralama bazında açık yük taşımacılığı gerektiren sevkiyatlarınız için en uygun çözümler en uygun maliyetlerde firmaların hizmetlerine sunmaktayız.

Sürekli olarak kendini geliştiren Atlas Proje, müşteri ihtiyacına yönelik hizmet vermeyi kendine ilke edinmiş bir firmadır ve bu nedenle kendi bünyesinde çağdaş ve kapsamlı bir sigorta hizmetini de müşterilerine sunar.

Bu hizmeti ile sektöründe fark yaratan Atlas Proje ,müşteri yükünün sigortalanmasını sağlamakla kalmamış; hızlı ve eksiksiz hasar ödemesi ile güvenilir ve öncü bir sigorta organizasyonunu da sektörün hizmetine sunmuştur.

ATLAS PROJE tecrübeli kadrosu ve güçlü acente ağı ile dünyanın tüm büyük limanlarından, konteyneri tam olarak dolduran veya doldurmayan yüklerinizin taşımacılığını, güçlü bir servis ile müşterilerine sunar. Birçok Line ile yapılan özel kontratlar ve avantajlar sayesinde özel fiyatlarını müşterilerine sunar. Türkiye üzerinden transit konteyner taşıması (Türkmenistan , Romanya, Moldovya , Bulgaristan vb ülkelerden gelen malları Türkiye üzerinden transit işlemleri yaparak dünyaya gönderir)

Güvenlik açısından her türlü parsiyel yüklerin Atlas proje çalışanları gözetiminde sağlam hasarsız ve eksiksiz yüklenmesi sağlar. Yüklerinizi gerektiğinde kapıdan kapıya kadar taşır.

«Tüm Ortadoğu ülkelerine Parsiyel /Komple karayolu/denizyolu/hava yolu ithalat/ihracat servisi ile Dubai Suriye , Ürdün, Irak ve İran’a Komple Tır ve Haftalık karayolu parsiyel ihracat servisi; DUBAİ PROJE KARGOLARIMIZ HALEN DEVAM ETMEKTE»Afganistan ve Irak gibi savaş bölgelerine sürekli kara yolu ve charter uçak proje taşımalarımız devam etmektedir»

«Tüm Avrupa, Rusya, BDT ülkeleri, Türk Cumhuriyetlerine Denizyolu, demiryolu ve karayolu ile komple / parsiyel İTHALAT ve İHRACAT servislerimiz»

«Uzakdoğu ve Amerika gibi denizaşırı ülkelere Komple / Parsiyel denizyolu ihracat sevkiyatları ve bu bölgelerden denizyolu ile Komple / Parsiyel ithalat servisi»

«Dünyanın her noktasına yurt dışı acenta ağımızla “Multimodal” opsiyonlu taşıma servisi ve aynı sistemle dünyanın her noktasından gümrükleme hizmetleride dahil edilerek ithalat nakliyeleri»

«Low-Bed ve sal kasa araçlarımızla yurtiçi-yurt dışı nakliye organizasyonu»

Türkiye, İngiltere, BAE ve İRAN'da çok sayıda şirket ve temsilcilikten oluşan Atlas Proje, 2003 yılında kurulmuş ve son olarak Ortadoğu'daki ofisini 2014 yılında BAE, Ajman'da açmıştır.

 

Atlas Proje, tedarik zinciri yönetimi hizmetleriyle ilgili olarak kaynak ve enerji tedarikinin yanı sıra uzman danışmanlık hizmetleri sağlayan uluslararası bir ticaret şirketidir. Biz ilgilenecek kadar küçüğüz ama başa çıkacak kadar büyüğüz.

 

Ayrıca Avrupa, Asya ve Afrika'da çok çeşitli mallar için ürün hareketinin yönetiminde iş danışmanı olarak hareket ediyoruz. Petrol ürünleri veya madencilik kaynakları olsun, son kullanıcıların ve tüccarların en güvenilir ve güvenilir kaynak tedarikine erişmelerine yardımcı olabiliriz.

 

Sunduğumuz hizmetler arasında stratejik kaynak bulma, tedarikçi yönetimi, Tedarik Zinciri Rasyonelleştirme ve nakliye operasyonları yönetimi yer almaktadır. Ayrıca, işinizin süreçlerini gözden geçirebilir, planlayabilir ve yardımcı olabilir ve çeşitli ürünlerle ilgili danışmanlık sunabiliriz.

 

Petrol ve Maden kaynakları işinde uzun yıllara dayanan deneyimimiz ve AB ve Orta Doğu'dan gelen stratejik kaynaklar aracılığıyla geliştirilen güçlü ağ oluşturma konumumuzla, size sürekli genişleyen uluslararası portföyümüze katılma fırsatı sunabiliriz.

 

ATLAS GRUP'un genel merkezi İstanbul, Türkiye'de bulunmaktadır.

 

Ham Petrol ve Yan Ürünleri:

 

ATLAS ve uluslararası müttefikleri, Orta Doğu ve Afrika tedarikçilerinden gelen Ham petrol ve gaz kondensatının Tedarik Zinciri Rasyonalizasyonu ve bir dizi ticaretten oluşan oldukça itibarlı bir portföye sahiptir.

 

Aşağıdaki hammadde malzemelerinin tedarikinde yardımcı olabiliriz:

 

Hafif Ham Petrol, ağır Ham Petrol, Gaz Kondensatı,
Afrika (örneğin Nijerya), Avrupa (Rusya) ve Orta Doğu ve Güney Amerika'daki (OPEC) büyük tedarikçilerden tedarik sağlayabilir ve tedarik etmeye yardımcı olabiliriz.

 

Petrol Yan Ürünleri:

ATLAS GRUP'taki ticaretin çoğunluğunu yan ürünler oluşturmuştur ve bu nedenle ATLAS, bu tür ürünler için orta doğu pazarında saygın bir marka haline gelmiştir. Ürünü tedarik etmek için Orta Doğu ve Doğu Asya'daki orta ölçekli ve özel rafinerilerle bir dizi tahsis ve sözleşmemiz var. Bölge genelindeki rafineriler ve üreticilerden oluşan kendi ağımız aracılığıyla gerekli her türlü tercih ve spesifikasyon üretilebilir.

 

Dizel, D2, Benzin, MGO, Fuel Oil, HSFO, LSFO, M100, M80, Cst180, Cst280, Cst380, LPG, Propan ve Bütan'ın herhangi bir kombinasyonu. Bitüm, 60-70,80-100, 85-100, 220, Benzin, RON 82-98, nafta.

 

Petrokimya Ürünleri:
ATLAS ayrıca petrokimya ürünlerinin tedariki ve ticaretinde nispeten iyi bir geçmişe sahiptir:

 

Polimerler: PP, PE, PS, PVC, PET
Aromatikler: Toluen, Para Xylene, Ortho-Xylene, Benzen
Kimyasallar: Metanol, DEG, MEG, LAB, HAB, Kristal Melamin, Asetik Asit, Epoksi Reçineler, Soda Külü, TDI, Sodyum Bikarbonat, Sodyum Hipoklorit, Perklorin, Klor, TEG, Sodyum Karbonat, Hafif ve Ağır, Nitrik Asit, Azot, MTBE, VCM, Heksan, Argonne.

 

Gübreler: Prilled / Granüle Üre, Ezilmiş Parça / Granül Kükürt, Amonyum Karbonat, DAP, Amonyum Nitrat, Amonyak Çözeltisi, Hidrojen, Susuz Sıvı Amonyak.

 

METALLER:

ATLAS, Orta Doğu, Doğu Asya ve Avrupa'daki metal emtia sayısının arzında savunulabilir bir portföye sahiptir. İster Cevher ister yan ürünler olsun (örneğin külçeler, konsantre vb.), geniş bir metalurjik ve kimyasal hammadde, yan ürün, demir dışı hurda, kalıntı ve alt kullanım, ıslah için atık yelpazesini kapsayacak şekilde aşamalı olarak genişlettik. ve geri dönüşüm.

Çinko, bakır ve alüminyum gibi demir dışı metaller ve hurda metaller gibi metal ticareti ile uğraşan, Çinko Külçeler, Kurşun Külçeler, Bakır Külçeler ve Alüminyum Külçeler konusunda önde gelen bir İhracatçı, Tedarikçi ve İthalatçıyız. 2010'dan beri bu işin içindeyiz ve yıllar içinde bu alanda en önde gelen tüccarlardan biri olarak bir yer edindik. Dünyanın her yerindeki birçok prestijli müşteriye demir ve demir dışı metal tedarik ediyoruz ve ihtiyaçlarınıza yardımcı olacak deneyimli ve güvenilir bir şirket arıyorsanız, başka yere bakmanıza gerek yok. Avrupa, Orta Doğu ve Asya bölgesi dahil olmak üzere dünyanın her yerindeki müşterilere ürün ve malzemeleri dikkatle araştırıyor, satın alıyor ve gönderiyoruz. Dünya çapında birçok saygın şirketle çalışıyoruz ve müşterilerle iyi bir ilişki kurduk. Bu alandaki başarımızın kredisi, kendi alanlarında çok fazla deneyim kazanmış, yüksek ruhlu ve yetenekli personelden oluşan ekibimize aittir. Kanatlarını elektronik gibi birçok kârlı iş alanına açmış saygın bir şirketiz.

MCA-8000 gelişimi Geçmişi

Küresel ısınmayı önlemek ve çevreyi korumak için hava kirliliğini azaltmak için dünya çapında çalışmalar vardır. Temsilcisi olduğumuz Kore firması KARMEL ENERGIE uzun yıllar süren ar-ge çalışmaları neticesinde MCA-8000 ismini verdiği solüsyon ile karbondioksit emisyonunu azaltan ve kömürünün verimliliğini arttıran ve önemli bir ekonomik fayda sağlayan bir ürün geliştirmiştir.

tr_TRTR